Tym razem będą klimaty pałacowe i pokażemy Wam Pałac Zaborówek. Jeśli planujecie swój ślub i wesele w stylu eleganckim (glamour), to ten wpis powinien się Wam spodobać.

Pałac Zaborówek pod Warszawą- piękne miejsce na eleganckie wesele

Pałac Zaborówek to miejsce, które Gosia i Mateusz wybrali na swoje wesele. Na żywo budynek robi efekt wow. Od pierwszego wejrzenia wiedziałam, że musimy porwać parkę na dwie sesje- jedną przy zachodzie słońca, a drugą po ciemku. Na pierwszą sesję się trochę spóźniliśmy, ale udało się złapać jeszcze ostatki światła. Na drugą zabraliśmy świecę i zrobiliśmy romantyczne ujęcia przy oświetlonym pałacu. Piękny klimat! Para młoda miała przygotowane zimne ognie, więc zrobiliśmy też ujęcia z ogniami. Gosia i Mateusz nas nie zawiedli i dali czadu, dzięki czemu zdjęcia wyszły jeszcze bardziej magicznie i naturalnie. Niejeden fotograf ślubny powie, że ma dosyć zimnych ogni, a ja je uwielbiam i raczej mi się nie znudzą!

Fotograf ślubny Olsztyn Warszawa Gdańsk

Nie wiem, czy to przypadek, ale z każdą parą, którą mamy w tegorocznych wpisach na blogu, robiliśmy sesję narzeczeńską. Tak samo było właśnie z Gosią i Mateuszem. Przyjechali do nas, do Olsztyna, z Warszawy, w której na co dzień mieszkają. Mamy wrażenie, że na sesji narzeczeńskiej się otworzyli, przestali się bać aparatów i w pewien sposób nauczyli się, co dobrze wychodzi na zdjęciach. Nabrali pewności siebie i dowiedzieli, że naturalnie, tacy jacy są, wyglądają najpiękniej. Zbudowaliśmy też ze sobą jakąś więź, bardzo się polubiliśmy, więc zarówno im, jak i nam, przyjemniej się spędzało dzień ślubu. :) Gosia i Mateusz czuli się przy nas swobodniej, a ja i Wojtek przy nich czuliśmy się swobodnie. Dzięki temu wyszedł taki świetny, naturalny reportaż. Zobaczcie tylko jacy są uśmiechnięci na większości ujęć! Uwielbiam!

Ślub w Warszawie – fotografia ślubna i filmowanie

Zaczęłam trochę od końca, więc cofnijmy się do przygotowań ślubnych. Pokój Gosi był urządzony bardzo elegancko, więc to kolejna rzecz w tym dniu w stylu glamour. Bardzo lubię, jak w całym dniu ślubu wszystko ze sobą współgra i tutaj tak właśnie było. Gosia miała przygotowane mnóstwo pięknych dodatków- buty, suknię ślubną, podwiązkę, biżuterię… Miałam ogromne pole do popisu i mogłam fotografować wszystkie detale na milion sposobów. Same przygotowania również były super, bo dziewczyny pięknie wyglądały i cały czas się uśmiechały. Po przygotowaniach przyszedł czas na first looka. Kiedy Gosia i Mateusz pierwszy raz się zobaczyli, pojawiły się pierwsze wzruszenia. Potem na ślubie byliśmy świadkami kolejnych wzruszeń, także gości oraz szczęścia Pary Młodej. Uroczystość odbyła się w ślicznym kościele, którego piękno najlepiej było widać z drona. Po ślubie przyszedł czas na wyczekiwane wesele. Para Młoda przyjechała pod Pałac Zaborówek wypożyczonym, eleganckim samochodem w stylu glamour, marki Cadillac. Wojtkowi udało się ten moment nagrać z drona- ekstra to wyszło.

Szalone wesele w Pałacu Zaborówek

Po przywitaniu na sali weselnej w Pałacu Zaborówek i krótkiej sesji na zewnątrz Gosia i Mateusz rozpoczęli wesele swoim pierwszym tańcem. Zrobili to przepięknie! Rzadko kiedy Para Młoda podczas wykonywania układu jest taka naturalna i uśmiechnięta. To spowodowało, że jestem bardzo zadowolona ze zdjęć, a chłopakom wyszedł ekstra film ślubny. Wesele w Pałacu Zaborówek poprowadził Dj Mocny. Co to jest za człowiek! Mocny po prostu! Nie włączył ani jednej piosenki disco polo, a przez całą imprezę parkiet był zawsze pełen. Prowadził świetne zabawy dla gości, więc się dużo działo. Do tego nie puszczał bardzo popularnego ostatnio lekkiego dymu, który bardzo koliduje z moim stylem fotografowania na sali. Byłam mu za to bardzo, bardzo wdzięczna. Dzięki temu mogłam bez oporu rozstawiać lampy i kreować światło, tak jak chciałam, a efekty sami zobaczcie! Miłego oglądania.

Sala weselna- Pałac Zaborówek

Suknia ślubna: Justyna Kodym – Pracownia Sukien Ślubnych

Garnitur: Roland Moda Męska

MakeUp i Fryzura ślubna: Wonderland Atelier Wizażu

Biżuteria: Yes

Obrączki ślubne: Savicki

Florystyka i dekoracje: Lovegarden

Dj (Oprawa muzyczna wesela): Dj Mocny

Zdjęcia i film: Senetra fotografia i filmowanie