Kamerzysta na wesele Olsztyn- teledyski ślubne

Hej!
Zapraszamy do obejrzenia naszych teledysków ślubnych. Usiądźcie wygodnie i weźcie jakiś dobry napój do rąk. Koniecznie włączcie dźwięk! Dbamy o to, aby w naszych filmach wszystkie zmiany scen były idealnie dopasowane do muzyki. Zwróćcie też uwagę na kolory. Kochamy ciepłe barwy. Uważamy, że sprawiają one, że film ślubny jest przyjemny w odbiorze. Lubimy także, jak nasze teledyski ślubne są romantyczne, a jednocześnie dynamiczne i dużo się na nich dzieje!

Piosenki do teledysku dobieramy według Waszego gustu i dopasowujemy do Waszej osobowości. Jeśli jesteście szaleni i odważni, możemy pójść w stronę muzyki elektronicznej, a jeżeli bardziej spokojni i romantyczni, to wybierzemy trochę spokojniejszy, bardziej „neutralny” utwór. To historia o Was i dla Was, więc musi Wam się podobać. :)

Miłego oglądania!

Teledyski klasyczne

Teledyski dynamiczne

Pakiet foto-video Olsztyn

Najczęściej pojawiamy się na weselach jako pakiet foto video, ale zdarza się też, że zajmujemy się tylko filmowaniem, dlatego nie krępujcie się do nas pisać, jeśli macie już wybranego fotografa ślubnego. Oczywiście to samo w drugą stronę- jeśli macie już kamerzystę, to chętnie pojawimy się u Was jako duet- dwóch fotografów.

Niech nie zmyli Was nazwa miasta w nagłówku. Miejscem Waszego ślubu nie musi być Olsztyn. Chociaż w Olsztynie mieszkamy, to dojeżdżamy wszędzie, gdzie będziemy Wam potrzebni, i gdzie będzie miała miejsce piękna historia ślubna. :)

Wideofilmowanie ślubów- jak wygląda praca kamerzysty?

Zwykle zaczynamy od przygotowań Pana Młodego. Zawsze bierzemy spory zapas czasowy, kiedy wyjeżdżamy z domu, więc często jesteśmy na miejscu dużo wcześniej. Mamy wtedy chwilę, aby polatać dronem i zrobić ujęcia okolicy. Mamy wtedy zagwarantowany świetny wstęp do filmu. :) Do przygotowań podchodzimy na luzie. Na początku nagrywamy Wasze detale ślubne, a w międzyczasie mamy chwilę, aby porozmawiać i się lepiej zapoznać. Znika wtedy Wasz stres i przygotowania wychodzą naturalnie. Kochamy uwieczniać tak zwanego “first looka”, czyli Wasze pierwsze spotkanie. Podczas tego momentu za każdym razem są zupełnie inne reakcje i to jest piękne! Później filmujemy błogosławieństwo oraz oczywiście ślub i wesele do oczepin włącznie. Poza oczywistymi scenami, staramy się pokazać na filmie coś, co Was później zaskoczy i gdzie czuć prawdziwe emocje. 

Kamerzysta na wesele Olsztyn- czy warto

Zdecydowanie warto! Często na ostatnią chwilę piszą do nas pary, czy mamy wolny termin, bo zdecydowały, że jednak chciałyby film z wesela, chociaż początkowo nie brały takiej opcji pod uwagę. Jeśli okazywało się, że możemy z nimi być, to w 100% nie żałowały swojej decyzji i bardzo się cieszyły, że zmieniły zdanie.

Pamiętajcie, że to jedyny taki dzień w życiu, w którym możecie być głównymi bohaterami filmu. To pamiątka na lata. Dzięki filmowi ślubnemu możecie przeżyć na nowo ten dzień. Wierzcie, że po jakimś czasie niewiele się pamięta z własnego wesela. Zdjęcia nie pokazują tego samego, co film ślubny i nie wywołują aż tylu wzruszeń.

Oczywiście są sytuacje, kiedy nie warto zatrudniać kamerzysty na ślub. Złym pomysłem jest wybranie usługodawcy bez zapoznania się z jego stylem pracy. Jest jeszcze niestety na rynku wielu kamerzystów, którzy lubią reżyserować ten dzień, podchodzą blisko i nie potrafią pracować z dystansu. Potrafią zepsuć Parze Młodej cały dzień. Zdarzyło nam się pewnego razu, kiedy pracowaliśmy jako dwóch fotografów, że kamerzysta ślubny na weselu zasłonił cały tort gościom swoim obiektywem i kompletnie nie zwracał uwagi na niezadowoloną minę Pary Młodej oraz na nas. Było nam bardzo ciężko zrobić dobre ujęcia. Dlatego czytajcie opinie! Dobry i profesjonalny kamerzysta na wesele potrafi nagrać idealne sceny filmowe bez przeszkadzania uczestnikom wesela i będzie miał opinię “niewidocznego”. :)

Kamerzysta ślubny- oferta

Kiedyś była moda na długie, często nawet 3-4 godzinne filmy weselne. Dzisiaj ciągle jeszcze można znaleźć takie oferty, ale o wiele bardziej popularne są reportaże ślubne o czasie trwania od 30 do 90 minut. Takie właśnie polecamy także my! Takie filmy z wesela cechują się dużą dynamiką i bardzo przyjemnie się je ogląda. Nie brakuje w nich żadnych ważnych scen, a wręcz przeciwnie- w filmie godzinnym może się dziać dużo więcej niż w filmie czterogodzinnym. Wszystko to kwestia montażu i zaangażowania kamerzysty. Zawsze się staramy pokazać w filmie jak najwięcej ciekawych momentów, a nawet detali, takich jak sceny z fotobudki, drink-baru, czy innych sytuacji, jakie się dzieją na weselu, ślubie czy przygotowaniach.

Jeśli to, co napisaliśmy powyżej wydaje się Wam skomplikowane i nie do końca rozumiecie, o czym mówimy, to piszcie/dzwońcie śmiało! Postaramy się wszystko wytłumaczyć. Możecie nas też poprosić o przykładowy, pełny film ślubny.

Poza pełną wersją filmu z wesela, oferujemy też teledysk ślubny. Lubimy pokazać w nim Waszą historię miłosną i skupić się w największym stopniu na Was. Jeśli zależy Wam na jak najlepszym teledysku, to polecamy plenerową sesję ślubną w innym dniu niż ślub. Nagrywamy wtedy ujęcia z ziemi i z drona. Pięknie wygląda taki teledysk ślubny, w którym sceny z wesela i ślubu są przeplatane ujęciami z pleneru. Oczywiście w dniu ślubu też robimy sesję ślubną, ale krótszą, 10-15- minutową, aby nie zabierać Wam czasu w tym niepowtarzalnym dniu, i żeby goście nie zdążyli się za Wami stęsknić. :)

Teledysk ślubny, krótki film ślubny czy tradycyjny, długi film z wesela?

Jeśli wydaje Wam się, że tradycyjny film z wesela będzie dla Was najlepszym wyborem, a nigdy nie widzieliście krótkiego, dynamicznego filmu, to nie upierajcie się przy swoim wyborze. :) Poproście nas, czy też innego kamerzystę, którego macie na oku, o pełny, nagrany przez niego reportaż. Być może spodoba Wam się taka wersja filmu. 

Nie bójcie się rozmawiać i pytać, o co tylko Wam przyjdzie do głowy. Kamerzysta ślubny też na pewno będzie miał do Was wiele pytań, aby ustalić jakie macie preferencje co do filmu ślubnego. 

Czasami mamy zapytania, czy jesteśmy w stanie zamiast filmu ślubnego zrobić tylko sam teledysk ślubny. Tak, jak najbardziej! Zdarzało nam się zrobić 15-minutowy teledysk z wesela, w którym zawarliśmy jedynie przysięgę w całości, a reszta była w postaci mini-montażów (mini-teledysków) z różnych części dnia ślubu. Jeśli myślicie o czymś takim, to piszcie śmiało. Ostrzegamy jednak, że taki teledysk jest bardzo trudny do zmontowania i zajmuje bardzo dużo naszego czasu, gdyż musimy bardzo dokładnie przejrzeć materiał, wybrać i wyselekcjonować najlepsze, krótkie urywki z nagrań i wszystkie starannie dopasować do muzyki. Dlatego też nie możemy zaproponować dużej zniżki za taki skrócony film.

Macie jakieś pytania? Chcecie się dowiedzieć, czy Wasz termin jest wolny?

Napisz do nas :)