Hej! Tym razem przestawię Wam bardzo przemyślany i niezwykle udany dzień Karoliny i Kamila. Starałam się pokazać Wam to wszystko w sposób bardzo skrócony, ale wiedźcie, że miałam naprawdę spory problem z odrzucaniem zdjęć. Najchętniej wstawiłabym Wam wszystkie fotografie.

Ślub i wesele w stylu rustykalnym

Ślub i wesele w stylu rustykalnym to ostatnio jeden z najpopularniejszych i najnowocześniejszych stylów, w którym można zorganizować swój wielki dzień.  Karolina i Kamil wybrali go nie bez powodu. Bardzo do nich ten styl pasuje, bo obydwoje kochają las, a Pan Młody jest leśnikiem. Podczas całego dnia widzieliśmy przeróżne ozdoby z drewna. W domu Pana Młodego na przygotowaniach były plastry drewna, poroże, szyszki, a obrączki leżały w drewnianym pudełku z mchem. W domu Panny Młodej największą uwagę zwracała piękna, delikatna suknia ślubna wisząca na drewnianej belce.

First look w lesie- styl rustykalny

Dom Pana Młodego i Panny Młodej znajdowały się w okolicach lasu, więc wpadliśmy na pomysł, że first looka, czyli pierwsze spotkanie pary młodej, zorganizujemy niedaleko domu Karoliny. Wybór lasu to był strzał w dziesiątkę. Nie dość, że to takie bardzo w stylu pary młodej, to jeszcze mieliśmy z Wojtkiem piękne tło do fotografowania i filmowania. First look Karoliny i Kamila to jeden z naszych ulubionych first looków w tym roku. Dobrze, że udało nam się z Wojtkiem z parą młodą poznać wcześniej, na sesji narzeczeńskiej, dzięki czemu para już nas dobrze znała i nie krępowała się naszego towarzystwa. Dzięki temu ich pierwsze spotkanie wyszło niezwykle naturalnie.

Fotograf ślubny Olsztyn- wzruszający ślub w kościele w Zimnej Wodzie

Możecie się już domyślić, że przyozdobienie kościoła było również w stylu rustykalnym. Byliśmy zachwycenie klimatem od samego wejścia do środka. Ławki były ozdobione białymi szarfami z zielonymi gałązkami, a na końcu kościoła stały świece na drewnianych pniach drzew. Na ścianach budynku wisiały poroże, a na suficie żyrandole zrobione z poroży. Sama uroczystość pełna była emocji- od wzruszeń po mocny, szczery śmiech. Takie śluby są piękne! Na wyjściu zorganizowany został szpaler leśników- super sprawa.

Fotografia ślubna Olsztyn- wesele w stylu rustykalnym

Wesele odbyło się w domu weselnym „IGOR”. Nazwa miejsca brzmi może zwyczajnie, z zewnątrz pierwsze wrażenie też może było średnie, ale po wejściu do środka to uczucie minęło. Wewnątrz znowu czuć styl rustykalny i miłość pary młodej do drewna. Widać także ogrom przygotowań Karoliny i Kamila do wesela- takich ładnych, drewnianych, naturalnych dekoracji chyba jeszcze nie widzieliśmy.

Samo wesele również było ekstra! Wodzireje z klasą jak zawsze dali radę i stworzyli mega warunki do zrobienia super kadrów. Dziękujemy za współpracę!

Sesja ślubna w Łańsku- dopełnienie do rustykalnego wesela

Zanim rozmawialiśmy z parą młodą o miejscu sesji, to już dużo wcześniej wiedzieliśmy, jakie miejsce im zaproponujemy. Cudowny, klimatyczny budynek, położony w lesie, z porożem na szczycie znajduje się tylko w Łańsku. Do tego dookoła jest mnóstwo cudownej przyrody, czystej natury, pomostów na jeziorze… Na naszą propozycję Karolina i Kamil odpisali „Wow!” i wcale się nie dziwię. Miejsce jakby zostało stworzone dla nich, dlatego na koniec reportażu pokazujemy kilka kadrów z sesji ślubnej w Łańsku jako dopełnienie do wesela w stylu rustykalnym.