Mamy dzisiaj datę 11 lipca, a za nami już 13 cudownych ślubów. Nadszedł czas na nowy wpis, pierwszy w tym roku. Paulina i Dominik „wybrali” sobie na swoje wesele najbardziej wietrzny dzień w maju. Może dlatego tak go wspominamy, bo mimo tych ciężkich warunków było cudownie i to jeden z naszych ulubionych do tej pory reportaży! Dlatego nasze kochane parki- kompletnie się nie przejmujcie pogodą. W każdych warunkach mogą wyjść cudowne zdjęcia. Wszystko zależy od Waszego dobrego nastawienia i spokoju.

Fotograf ślubny Olsztyn- reportaż z przygotowań

Uwielbiam przygotowania w przestronnych pokojach z wieloma możliwościami. To znaczy, że mogę zrobić zdjęcia zza kwiatka, zza firanki, z jednej strony, z drugiej… Mam wtedy opcję do kombinowania i zrobienia ciekawych, takich „innych” ujęć. Najlepiej też wychodzą przygotowania, kiedy są na pełnym luzie. My zawsze pilnujemy godziny, mamy też już dobre wyczucie, ile czasu potrzebujemy na konkretne ujęcia, więc super jak para nam ufa i nie zerka co chwilkę na zegarek z myślami „kurczę, już powinnam być ubrana”. Nie ma się w tym dniu gdzie spieszyć i warto zrobić wszystko na spokojnie. U Pauliny i Dominika tak właśnie było. Nawet zdążyli wypić whisky i szampana ze świadkami.

Piękny ślub w Działdowie – fotografia ślubna Olsztyn

Para Młoda pojechała do kościoła zabytkowym, eleganckim autem. Pięknie to wyglądało. Zrobiliśmy kilka zdjęć przy samochodzie i uciekliśmy od wiatru do środka. W kościele Pannę Młodą do ołtarza poprowadził tata. Jest to już rzadko spotykane, ale jest to mój ulubiony sposób na wejście do kościoła. Zawsze jest pięknie i wzruszająco, pojawiają się emocje. Później było ładne czytanie Hymnu o miłości, ewangelia i w końcu ślub. Paulina i Dominik całą przysięgę się do siebie uśmiechali. A po przysiędze była radość, że w końcu są małżeństwem! I niech tak już na zawsze zostanie.

Wesele na sali Biała Dama, Mławka

Sala Biała Dama w Mławce to sala w stylu glamour. Idealnie pasowała do klimatu reportażu- do sukni ślubnej, detali, samochodu… Biała Dama ma we wnętrzu cudowne żyrandole, które dodają klimatu. Wesele się zaczęło wspaniałym pierwszym tańcem- był efekt wow, naprawdę! Mamy na stronie w zakładce teledyski ślubne kilka fragmentów. Zerknijcie, bo warto. Robiłam zdjęcia jak szalona, aż lampy czasem nie nadążały, a selekcja była ciężka. Ostatecznie wybrałam dużo, może aż za dużo ujęć. Całe wesele też trzeba zaliczyć do udanych. Goście się bawili, a Pan Młody nawet latał pod żyrandolami. Znalazł się też czas na zimne ognie- to moja ulubiona atrakcja na weselu. W ogóle uwielbiam romantyczne, nocne ujęcia, więc jak znajdzie się chwilka, to wyciągamy Parę Młodą na zewnątrz i robimy klimacik- świeczki, lampiony, lampki nocne, latarnie… Zawsze coś się wymyśli. Właśnie takie ujęcia kończą też ten reportaż.

Sesja ślubna- Pałac Galiny

Na koniec trochę ujęć z sesji w Pałacu Galiny. Tym razem też klimat bardziej elegancki, glamour, taki jak na sali Biała Dama w Mławce. Paulina i Dominik są bardzo romantyczną parką, więc więcej mamy ujęć spokojnych, ale nutka szaleństwa też jest. Fotografia ślubna jest cudowna, bo każda Para Młoda jest inna, więc każda sesja wychodzi inaczej. Jedna jest bardziej szalona, druga bardziej romantyczna itd. Najważniejsze, żeby Para Młoda była sobą i czuła się naturalnie.

Miłego oglądania!

Zdjęcia i film: Senetra fotografia i filmowanie

Sala weselna: Biała Dama, Mławka

Sesja ślubna: Pałac Galiny

Samochód: Klasykiem do ślubu Zbigniew Szczepański

Zespół: Fenix Band