Warmińska winnica to aktualnie jedno z naszych ulubionych miejsc na sesję ślubną. Tutaj nie da się nudzić. Na każdym kroku można znaleźć piękne tło do sesji ślubnej.

Fotografia ślubna z drona Olsztyn – Warmińska winnica

Miejsce jest cudowne do fotografowania z drona. Zrobiliśmy zdjęcia i film na pomoście nad stawem oraz nad samą winnicą. Sesja odbyła się pod koniec września, więc już zaczęła się jesień. Na szczęście to w niczym nie przeszkodziło, a wręcz przeciwnie- nie ma to jak jesienne zachody słońca. Nasza para młoda także była cudowna. Dobrze się już znaliśmy, bo mieliśmy okazję poznać się na sesji narzeczeńskiej, a potem byliśmy na ich ślubie i weselu. Dzięki temu ujęcia wyszły naturalne i romantyczne. Sesję urozmaiciły nam kadry z drona. Zarówno w reportażu zdjęciowym, jak i w filmie oraz teledysku ślubnym nadały magii i kreatywności.

Fotograf ślubny Warmia i Mazury – sesja nad jeziorem

Warmińska winnica to nie tylko stawy i sama winnica (chociaż to już i tak bardzo dużo)! To jeszcze jezioro Bogdańskie. Piękna ta nasza Warmia i Mazury. Jako fotograf ślubny i kamerzysta bardzo się cieszymy, że mamy taki wybór miejsc na sesje ślubne w okolicy Olsztyna. Tyle jezior, co u nas, nie ma chyba nigdzie indziej. Jezioro Bogdańskie to jezioro bardziej dzikie. Porośnięte jest trzcinami, a na jego środku często pływają łabędzie. Nasza para młoda, podobnie jak my, zachwyciła się tym miejscem i pewnie jeszcze tam kiedyś wróci. Warmińska winnica ma na miejscu produkowane z własnych winorośli wino. Pewnie sami tam jeszcze pojedziemy, nie tylko na sesję, ale po to, aby skosztować takiego trunku.

Warmińska winnica z drona Warmińska winnica - sesja ślubna bliskie ujęcie pary młodej - Warmińska winnica zdjęcia ślubne - Warmińska winnica sesja ślubna z drona w Warmińskiej winnicy najlepsze zdjęcia z drona - fotografia ślubna sesja ślubna Warmińska winnica Warmińska winnica fotograf ślubny Warmińska winnica Skajboty ślub ślub w Warmińskiej winnicy fotografia ślubna i filmowanie Warmińska winnica Warmińska winnica - romantyczne ujęcie pary młodej taniec pary młodej nad stawem - Warmińska winnica fotografia pary młodej w Warmińskiej winnicy romantyczne ujęcie pary młodej nad stawempara młoda siedzi nad stawem Skajboty taniec pary młodej nad stawem Skajboty zachód słońca w Warmińskiej winnicy Warmińska winnica - romantyczny zachód słońca naturalna fotografia ślubna Warmińska winnica Warmińska winnica z loty ptaka Warmińska winnica - para młoda na pomoście fotografia ślubna z drona - Skajboty fotografia ślubna z drona - Warmińska winnica Warmińska winnica - pierwszy taniec paty młodej na pomoście klimatyczne zdjęcie pary młodej na pomoście w Warmińskiej winnicy naturalna fotografia ślubna Warmia i Mazury portret pary młodej para młoda na pomoście - Skajboty najpiękniejsze zdjęcia ślubne - jezioro Bogdańskie para młoda nad jeziorem Bogdańskim sesja ślubna nad jeziorem Bogdańskim- para młoda trzyma się za rękę jezioro Bogdańskie - Warmińska winnica - zdjęcia ślubne romantyczne zdjęcie pary młodej nad jeziorem Skajboty jezioro Bogdańskie - para młoda na huśtawce przytulanie pary młodej nad jeziorem sesja ślubna Warmińska winnica - para młoda pozuje z psem panna młoda macha suknią na pomoście nad jeziorem para młoda z psem na pomoście - jezioro Bogdańskie jezioro Bogdańskie i para młoda romantyczne i kreatywne zdjęcie pary młodej w Warmińskiej Winnicy romantyczne ujęcia ślubne nad jeziorem Bogdańskim