Ten dzień był zarówno zimny, jak i gorący. 18 września to już końcówka lata. Bywa, że ostatnie dni września są naprawdę ciepłe, ale tego roku musieliśmy wyposażyć się w kurtki zimowe. Z drugiej strony nie możemy powiedzieć, że było chłodno, bo atmosfera była naprawdę gorąca! Wiedzieliśmy już od momentu sesji narzeczeńskiej, że w dniu ślubu Pauliny i Eryka będzie ogień! I tak właśnie było.

Slow wedding w Przystanek Zatoka

Wszystkie punkty dnia odbyły się w jednym miejscu, czyli w ośrodku Przystanek Zatoka. Nie musieliśmy podróżować z jednego miejsca przygotowań na drugie, z przygotowań na ślub, ze ślubu na wesele… To dało nam poczucie luzu, nie odczuwaliśmy stresu i pędu, jak to często wygląda w dniu ślubu. Tak samo Para Młoda nie miała wielu zmartwień na głowie i nie musiała się nigdzie spieszyć. Bardzo lubimy chociaż czasami uczestniczyć w takim wydarzeniu typu „slow wedding”. Nie dość, że jest po prostu swobodniej, to Para Młoda otrzymuje od nas dużo więcej zdjęć, bo na wszystko jest po prostu więcej czasu. Nie tracimy też chwil na przejazdy. Same plusy. :) Chociaż wiadomo, że każda para ma inne plany, więc dostosowujemy się do ich marzeń.

Przystanek Zatoka w Sile- sala na wesele obok Olsztyna

Przystanek Zatoka to jedna z naszych ulubionych sal w okolicy Olsztyna. Ma swój klimat. Zarówno w środku, jak i na zewnątrz prezentuje się świetnie. Przystanek Zatoka odkryliśmy, kiedy szukaliśmy miejsc do popływania rowerkiem wodnym. Okazało się, że na terenie ośrodka, w restauracji, są organizowane wesela, a na pomoście można wziąć ślub. Czekaliśmy na okazję sfotografowania i sfilmowania tam imprezy. W końcu się udało, dzięki zaproszeniu Pauliny i Eryka. Dziękujemy!

Fotograf i kamerzysta na ślub plenerowy Olsztyn

Kochamy śluby plenerowe! Kiedyś nam się wydawało, że ślub cywilny lub ślub humanistyczny nie ma w sobie takiej atmosfery jak ślub kościelny. Nic bardziej mylnego. Wszystkie rodzaje ślubów są piękne. A bycia świadkiem takiego wydarzenia na pomoście, z jeziorem w tle, czy też z innym pięknym widokiem to coś cudownego i niezwykle klimatycznego. Możecie zerknąć na teledysk ślubny u nas stronie i zobaczyć ile klimatu filmowi ślubnemu dodają ujęcia plenerowe.

Fotografia ślubna i filmowanie- wesele w Przystanek Zatoka

Po wspaniałym ślubie przyszedł czas na wesele. Imprezę poprowadził ten sam Dj, co na naszym własnym weselu w 2017 roku! Mogliśmy sobie powspominać, jak to było u nas, bo część piosenek, czy zabaw, była u nas taka sama. Adam rozkręcił prawdziwą, dobrą zabawę! Było mnóstwo okazji do zrobienia fajnych zdjęć i ujęć do filmu. W trakcie wesela udało nam się także zrobić fotografie i film podczas zimnych ogni, wyciągnęliśmy też parkę na ujęcia dziennie na pomoście oraz nocne przed salą. Pięknie wyszło, prawda? My się ciągle zachwycamy jak świetnie było oraz jakimi cudownymi i kochanymi ludźmi są Paulina i Eryk. :)

Sala weselna- Przystanek Zatoka w Sile

Suknia ślubna: Suknie Boho

Garnitur: Suit Republic

MakeUp: Pasja Ani- Anna Borkowska

Florystyka i dekoracje: Decoflore- pracownia dekoratorska

Drink Bar oraz fotobudka: SoClose

Dj: Alternatywny Dj Adam Borkułak

Zdjęcia i film: Senetra fotografia i filmowanie