Kasia i Paweł nie mieli pomysłu, gdzie zrobić sesję ślubną. Nieśmiało zaproponowaliśmy polanę nad jeziorem kilkaset metrów od naszego domu. Okazał się to strzał w dziesiątkę. Początkowo nie byliśmy przekonani, czy to miejsce jest właściwe do zdjęć i czy Para Młoda będzie zadowolona. Niepotrzebnie, bo zarówno my, jak i Kasia z Pawłem świetnie się tu odnaleźliśmy. Wyszło nieco inaczej niż zwykle. Zaczęliśmy od fotografowania spaceru na polu, zupełnie jak na wsi. Pomyślelibyście, że to Olsztyn, w dodatku całkiem niedaleko od centrum miasta? Niejeden fotograf czy kamerzysta marzy o takich miejscach blisko swojego domu czy mieszkania.

Sesja ślubna w lesie i na polanie nad jeziorem

Na końcu polany znajduje się las. Tam również zrobiliśmy wiele ciekawych kadrów, a pomagało nam w tym zachodzące słońce. Bajka. Jedyne co nam przeszkadzało, to tłumy komarów, ale Kasia i Paweł dzielnie to znosili. Na koniec wróciliśmy z powrotem na polanę i podeszliśmy nad samo jezioro Kortowskie. To właśnie tu powstały nasze ulubione fotografie. Gdy postanowiliśmy zakończyć już sesję, staliśmy jeszcze kilka minut i obserwowaliśmy cudowne widoki na jezioro Kortowskie i zabudowania Olsztyna. Zgodziliśmy się wszyscy, że jednak Mazury są wspaniałe i mamy szczęście, że stąd jesteśmy.

sesja ślubna w Olsztynie fotograf na sesję ślubną Olsztyn para młoda na sesji ślubnej fotograf wesele Olsztyn fotografia i filmowanie Mazury sesja ślubna fotograf i kamerzysta sesja ślubna w lesie fotografia naturalna fotografia ślubna Warmia i Mazury sesja ślubna na Warmii i Mazurach kreatywna fotografia i filmowanie Olsztyn miejsca na sesję ślubną okolice Olsztyna najpiękniejsze filmy i zdjęcia ślubnesesja ślubna przy zachodzie słońca fotografia i filmowanie ślubne Mazury fotograf i kamerzysta wesele Olsztyn sesja ślubna Olsztyn zdjęcia ślubne Warmia i Mazury najpiękniejsze miejsca w Olsztynie zdjęcia ślubne nad jeziorem sesja ślubna na polu klimatyczna fotografia i filmowanie ślub fotograf i kamerzysta Olsztyn Olsztyn sesja ślubna fotografia sesja ślubna na polu przy zachodzie słońca zdjęcia ślubne niczym kadr z filmu Olsztyn naturalny i kreatywny fotograf ślubny Olsztyn najlepsze zdjęcia ślubne Olsztyn najlepszy fotograf i kamerzysta na ślub najlepsza fotografia i filmowanie Olsztyn zdjęcia i film ślubny Mazury fotograf kamerzysta wesele Olsztyn sesja ślubna nad jeziorem Kortowskimpara młoda nad jeziorem Olsztyn kreatywne fotografie ślubne sesja ślubna- zachód słońca nad jeziorem fotografia i filmowanie wesel Olsztyn kreatywna fotografia ślubna Olsztyn miejsca na sesję ślubną Warmia i Mazury Panna Młoda nad jeziorem sesja plenerowa nad jeziorem fotografia i filmowanie Olsztyn film ślubny zdjęcia ślubne Olsztyn pakiet fotograf i kamerzysta Warmia i Mazury