W tym wpisie będzie 100% natury i 100% Warmii i Mazur. Jako miejsce na sesję wybraliśmy malutką wioskę Sapunki, położoną jakby na końcu świata, a jednak blisko Olsztyna, do której google maps nie pokazuje trasy.

Sesja nad jeziorem- fotograf wesele Olsztyn

Sapunki to miejsce, którego byśmy nigdy nie odkryli, gdyby nie to, że mieszkamy całkiem niedaleko i pewnego razu wybraliśmy się tu na spacer. Cudowny klimat! Wioska jest położona w lesie. Dookoła są małe domki, jakby letniskowe, chociaż niektóre są zamieszkane przez cały rok. W Sapunkach jest też jezioro z małym pomostem, otoczone ogromną ilością zieleni. Z tego powodu zdecydowaliśmy się wykonać tu sesję ślubną. Cisza, spokój i piękne otoczenie sprzyjają naturalności i poczucia luzu u pary młodej. Akurat w przypadku Klaudii i Mateusza ten fakt nie ma znaczenia, bo oni są tak radosną parą, że wszędzie by byli weseli i uśmiechnięci. Uwielbiamy Was! :)

Zdjęcia ślubne w lesie Sapunki- fotografia ślubna Olsztyn

W Sapunkach najbardziej jednak kochamy nie jezioro, ale las. Jest magiczny! Można zrobić w nim naprawdę piękne i naturalne zdjęcia ślubne przy zachodzie słońca, także z drona. Klaudia i Mateusz posłuchali naszego pomysłu na położenie się wśród paproci i dzięki temu wyszło jedno z moich ulubionych zdjęć ślubnych na tej sesji. Jestem ciekawa, jak Wam się podobają takie leśne klimaty na sesji ślubnej?