Sztutowo- sesja ślubna nad Bałtykiem

Iwona i Grzegorz wymarzyli sobie sesję ślubną nad morzem. Ich ślub odbył się pod koniec września, dlatego trochę się baliśmy o pogodę. Nad Bałtykiem w tym okresie trochę już ciężką o przyjemną temperaturę. Udało nam się wspólnie umówić termin, w którym prognoza pogody była najlepsza. Do Sztutowa pojechaliśmy z Wojtkiem już rano, aby trochę się rozejrzeć po okolicy, zanim spotkamy się z Parą Młodą. Przywitała nas niemal zupełnie pusta plaża, wiał ogromny wiatr i było naprawdę zimno. Już się zmartwiliśmy, że przyjechaliśmy nad morze na marne, ale w końcu się rozpogodziło. Nawet na pół godzinki wyszło słońce.

Fotograf ślubny Olsztyn, Gdańsk

Kiedy Iwona i Grzegorz przyjechali się z nami spotkać, mieliśmy już obczajone najpiękniejsze miejsca w okolicy. Kompletnie się nie spodziewaliśmy, że Sztutowo może być takie piękne. Wystarczy tylko oddalić się nieco od głównego wejścia na plażę, przespacerować się lasem i wtedy można znaleźć prawdziwe perełki. Kiedyś nam się wydawało, że sesja ślubna nad morzem nie wyjdzie ciekawie i nie wiedzieliśmy, czemu tak wszystkich ciągnie do morza. „Przecież to tylko woda i piasek”- takie mieliśmy zdanie. Dopiero później nam się odmieniło i teraz muszę stwierdzić, że jestem zakochana w sesjach ślubnych nad morzem i mam nadzieję, że nasze pary będą chciały się wybierać z nami nad Bałtyk. Zwłaszcza, że z Olsztyna mamy tam zaledwie półtora godziny drogi od czasu kiedy została zbudowana droga ekspresowa w kierunku Gdańska. Mam już w głowie kolejne pomysły na piękne zdjęcia oraz ujęcia do teledysków ślubnych.

Sesja ślubna nad morzem w Sztutowie

W Sztutowie podczas robienia zdjęć postawiliśmy na naturalność i dzięki temu wyszło cudownie. Tak sobie myślę, że sesja ślubna nad morzem ma pewną jedną dużą zaletę. Jeśli ktoś kocha Bałtyk, to czuje się tam niezwykle swobodnie, a to przekłada się właśnie na naturalne kadry. To bardzo ważne, żeby podczas sesji być wyluzowanym. Wydaje mi się, że takie piękne miejsca, jak na przykład Sztutowo, może jedynie pozytywnie wpływać na ten aspekt. Iwona i Grzegorz czuli się od początku bardzo naturalnie. Było na tyle luźno, że po naszych nieśmiałych sugestiach, że może chcieliby się położyć na piasku, zgodzili się bez problemu. Nie byliśmy pewni, czy to dobry pomysł, bo piasek był mokry, a nie chcieliśmy mieć na sumieniu zniszczenia ich sukni ślubnej i garnituru. Nasza parka jednak bez żadnych zahamowań i żadnego stresu położyła się blisko wody i dała nam trochę czasu na zrobienie zdjęć z drona. Po sesji okazało się, że na ich plecach nie zostało nawet śladu. Po prostu szok, a zdjęcia wyszły jakby były robione na Kanarach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, podobnie jak byliśmy z sesji Ilony i Wojtka nad jeziorem.

Kamerzysta na wesele Olsztyn, Gdańsk

Poza sesją na plaży, zrobiliśmy też mnóstwo zdjęć oraz ujęć do teledysku w lesie. Wyszło równie pięknie, co na plaży, a może i nawet piękniej. Wojtek dzielnie latał dronem między drzewami. Było trochę stresu, ale wszystko się udało dokładnie tak, jak to sobie wyobrażałam. Jedno z moich ulubionych ujęć z całej sesji, to właśnie zdjęcie z drona wśród gęsto ułożonych drzew. Bardzo mi tylko szkoda, że nie zajrzało do nas wtedy słońce. Polowaliśmy na nie dzielnie przez całą sesję, ale ciągle tylko chowało się za chmurami. Przynajmniej mamy dowód, że sesja ślubna nad morzem to piękna pogoda niezależnie od pogody.

sesja ślubna nad morzem romantyczna sesja ślubna w Sztutowie Sztutowo sesja ślubna romantyczne zdjęcia ślubne nad morzem para młoda na plaży podczas sesji sesją ślubna na plaży fotografia z drona romantyczna sesja na plaży czarno białe zdjęcie pary młodej na plażynaturalna fotografia ślubna Gdańsk pan młody podczas sesji ślubnej sesja ślubna nad morzem Sztutowo zdjęcie pary młodej z drona nad morzem fotografia ślubna z drona Gdańsk zdjęcia ślubne z drona nad morzem Bałtyckim portret pary młodej na plaży sesja w Sztutowie- pocałunek sesja w Sztutowie przy zejściu na plażę romantyczna naturalna fotografia małżeńskasesja ślubna nad morzem- klif w Sztutowie spacer pary młodej po lesie naturalne zdjęcia ślubne Olsztyn najlepszy fotograf ślubny Olsztyn sesja ślubna nad morzem- zdjęcie z drona fotograf ślubny Gdańsk- sesja w lesie sesja ślubna nad morzem Sztutowo romantyczny spacer po lesie- sesja ślubna nad morzem sesja ślubna nad morzem- pocałunek pary młodej sesja ślubna z widokiem na morze bałtyckie para młoda podczas sesji siedzi na klifie artystyczne zdjęcie pary młodej Sztutowo romantyczne spojrzenie pary młodejsesja ślubna nad morzem pary młodej w Sztutowie las w Sztutowie- sesja ślubna nad morzem sesja ślubna nad morzem Sztutowo- zdjęcia w pobliskim lesie piękny portret pary młodej z bliska- najlepsza fotografia ślubna sesja ślubna nad morzem w lesiesesja ślubna nad morzem w lesie Sztutowo fotograf ślubny Gdańsk Gdynia Sopot najlepszy fotograf na sesję ślubną nad morzem sesja ślubna nad morzem najpiękniejsze zdjęciasesja ślubna nad morzem- piękny widok na plażę sesja ślubna nad morzem- widok na wodę i las