Dzień tej sesji to była nasza, to znaczy Kingi i Wojtka, rocznica ślubu :) Byliśmy mega zaskoczeni, kiedy Ilona i Wojtek złożyli nam życzenia i podarowali z tej okazji wino. Jakimś cudem zapamiętali tę informację z naszego pierwszego spotkania, które było dawno temu!

Sesja ślubna w Łańsku na Warmii i Mazurach

Postanowiliśmy z Wojtkiem, że wybierzemy się na swoją rocznicę ślubu do Łańska. Jest to dla nas kochane miejsce. Przez to właśnie wpadł nam pomysł do głowy, żeby właśnie tu zrobić sesję ślubną Ilonie i Wojtkowi. Napisałam tylko do właścicieli, a oni szybko odpisali, że miło im będzie nas tu gościć. Bardzo za to dziękujemy i chętnie dzielimy się teraz efektami. Przyznajcie, że klimat, jaki panuje w Łańsku jest cudowny. W tym czasie, w Olsztynie, robiło się już chłodniej. Jednak tego dnia pogoda trafiła nam się super, a nawet na chwilę pojawiło się słońce, stąd kilka słonecznych kadrów.

sesja ślubna nad jeziorem Warmia i Mazury sesja ślubna nad jeziorem Warmia i Mazury sesja ślubna nad jeziorem Warmia i Mazury sesja ślubna nad jeziorem Warmia i Mazury sesja ślubna nad jeziorem Warmia i Mazury sesja ślubna nad jeziorem Warmia i Mazury fotograf sesja ślubna Olsztyn fotograf sesja ślubna Olsztyn fotograf sesja ślubna Olsztyn fotograf sesja ślubna Olsztyn fotograf sesja ślubna Olsztyn fotograf sesja ślubna Olsztyn fotograf sesja ślubna Olsztyn fotograf sesja ślubna Olsztyn fotograf kamerzysta ślubny Olsztyn fotograf kamerzysta ślubny Olsztynfotograf kamerzysta ślubny Olsztyn fotograf kamerzysta ślubny Olsztynfotograf kamerzysta ślubny Olsztyn fotograf kamerzysta ślubny Olsztyn sesja ślubna zachód słońca nad jeziorem sesja ślubna zachód słońca nad jeziorem sesja ślubna zachód słońca nad jeziorem sesja ślubna zachód słońca nad jeziorem sesja ślubna zachód słońca nad jezioremfotografia ślubna i filmowanie Olsztyn fotografia ślubna i filmowanie Olsztyn fotografia ślubna i filmowanie Olsztyn fotografia ślubna i filmowanie Olsztyn fotografia ślubna i filmowanie Olsztyn fotografia ślubna i filmowanie Olsztyn fotografia ślubna i filmowanie Olsztyn fotografia ślubna i filmowanie Olsztyn fotografia ślubna i filmowanie Olsztyn fotografia ślubna i filmowanie Olsztyn fotografia ślubna i filmowanie Olsztyn fotografia ślubna i filmowanie Olsztyn fotograf kamerzysta wesele Warmia i Mazury fotograf kamerzysta wesele Warmia i Mazury fotograf kamerzysta wesele Warmia i Mazury fotograf kamerzysta wesele Warmia i Mazury fotograf kamerzysta wesele Warmia i Mazury fotograf kamerzysta wesele Warmia i Mazury fotograf kamerzysta wesele Warmia i Mazury fotograf kamerzysta wesele Warmia i Mazury fotograf kamerzysta wesele Warmia i Mazury fotograf kamerzysta wesele Warmia i Mazury fotograf kamerzysta wesele Warmia i Mazurypakiet fotografia i filmowanie Warszawa pakiet fotografia i filmowanie Warszawa pakiet fotografia i filmowanie Warszawa pakiet fotografia i filmowanie Warszawa pakiet fotografia i filmowanie Warszawa pakiet fotografia i filmowanie Warszawa pakiet fotografia i filmowanie Warszawa pakiet fotografia i filmowanie Warszawa pakiet fotografia i filmowanie Warszawa pakiet fotografia i filmowanie Warszawa pakiet fotografia i filmowanie Warszawa foto video ślub Olsztyn foto video ślub Olsztyn foto video ślub Olsztyn foto video ślub Olsztyn foto video ślub Olsztyn foto video ślub Olsztyn foto video ślub Olsztyn foto video ślub Olsztyn foto video ślub Olsztyn foto video ślub Olsztyn foto video ślub Olsztyn

Zdjęcia: Senetra fotografia i filmowanie- fotograf i kamerzysta ślubny Olsztyn-Mazury-Warszawa-Gdańsk-Toruń-Iława