Tego dnia wykonaliśmy tyle pięknych zdjęć i ujęć filmowych, że bardzo ciężko było mi ułożyć tę historię. Pominęliśmy mnóstwo fajnych kadrów, aby nie nadużywać prywatności gości, ale żeby pokazać Wam chociaż trochę piękna tego dnia. Agata i Paweł przez cały dzień byli naturalni, nie wstydzili się pokazywać swoich emocji i uczuć. Było wesoło, momentami bardzo romantycznie, a nawet wzruszająco. Cudownie było z nimi być! Od samych przygotowań świetnie się ze sobą dogadywaliśmy, a to było tuż po naszym zapoznaniu się. Wcześniej się nie widzieliśmy, mieliśmy okazję tylko porozmawiać przez telefon.

Wesele – Pałac Smoszewo- fotografia i filmowanie

Nie dość, że para 10/10, to jeszcze to miejsce… Pałac Smoszewo to prawdziwy sztos. Sala znajduje się na skarpie przy samej rzece Wisła. Coś wspaniałego! Dookoła pałacu było tyle miejsc do fotografowania i filmowania, że nie starczyło by nam czasu, aby wszystko pokazać. Zrobiliśmy zdjęcia ślubne tuż nad Wisłą, pod pałacem i w środku. We wnętrzach też było bardzo klimatycznie- piękne schody, blask świec, lampiony i jeszcze coś co nadało +100 do charakteru fotografii- uczucia Agaty i Pawła.

Fotograf i kamerzysta na ślub Olsztyn Warszawa Gdańsk

Musimy też wspomnieć o wspaniałych gościach! Czuliśmy się trochę jakbyśmy byli wśród swoich, jakby to była impreza kogoś z naszej rodziny. Wszyscy byli uśmiechnięci, było widać, że nikt nie krępuje się z powodu naszej obecności. Uwielbiamy takie warunki do pracy! Taka swoboda wśród gości plus nasz „niewidoczny” styl wykonywania zdjęć i filmów równa się pięknym, naturalnym efektom.

Fotografia ślubna i filmowanie Olsztyn

Tego dnia pokonaliśmy mnóstwo kilometrów, ale to dla nas żaden problem. Kochamy podróżować, zwiedzać nowe miejsca, nie ograniczamy się tylko do działania w powiecie Olsztyn i województwie warmińsko-mazurskim. Bardzo często jeździmy głównie w okolice Gdańska i nad morze oraz w okolice Warszawy- tam są najpiękniejsze pałace! Jeden z takich pałaców odkryliśmy właśnie u Agaty i Pawła- mamy ogromną nadzieję, że tam wrócimy. Pięknie było też w kościele w Smoszewie. Budynek znajduje się także blisko Wisły. Mamy super ujęcia z drona, zobaczcie.

Pałac Smoszewo- cudowne miejsce na organizację przyjęcia

Z racji ograniczeń związanych z pandemią początkowym planem był tylko uroczysty obiad i kolacja w Pałacu Smoszewo. Jednak było tak pozytywnie, a wszyscy byli tak chętni do zabawy, że udało nam się na chwilę zrobić klimat prawdziwie weselny! Był pierwszy taniec na tarasie przy zapalonych lampkach i kilka tańców z gośćmi. To zaledwie kilkanaście minut czasu, a zobaczcie, ile pięknych kadrów udało nam się zrobić. Mieliśmy być z parą młodą maksymalnie do 21, a zostaliśmy niemal do samego końca, czyli do 22. Poczekaliśmy aż zrobi się ciemno i będziemy mogli zrobić klimatyczne ujęcia przy świetle lampek i świecy. Było warto, prawda?

Sesja ślubna w Giżycku

Na zakończenie wpisu pokażemy Wam jeszcze kilka ujęć z sesji plenerowej. Jako tło posłużyła nam altana oraz pole rzepaku w okolicy Giżycka. Cudowne miejsca! Odpuściliśmy równie piękne, lecz zatłoczone miejscówki, dzięki czemu wyszło w pełni naturalnie. Poza romantycznymi i klimatycznymi zdjęciami, udało się zrobić też ekstra ujęcia z drona. Zobaczcie sami.