Co to był za piękny dzień w Pałac Bursztynowy! Chociaż upalny, momentami deszczowy, to jednak idealny. Byliśmy w otoczeniu cudownych ludzi i byliśmy świadkami wspaniałych chwil oraz wielu emocji. Zanim przejdziemy do tego dnia, to pokażemy kilka zdjęć z sesji przedślubnej.

Sesja narzeczeńska – Natura Mazur

Z Darią i Kornelem poznaliśmy się na sesji narzeczeńskiej. Od początku było widać, że są oni w sobie zakochani na 100%. Tak dobrze się czują w swoim towarzystwie, że sesja robiła się niemal sama. Trzeba było tylko naciskać spust migawki. Piękni ludzie, otwarci i nie wstydzą się swoich uczuć- tak bym opisała naszą parę młodą. I do tego niezwykle mili i kochani, nie da się ich nie lubić! Sesję zrobiliśmy w miejscu Natura Mazur Warchały nad jeziorem. Bardzo klimatyczne miejsce, bo poza wodą jest też las, huśtawka i pomosty. Z idealnej strony zachodzi słońce, więc klimatu nadaje też piękne, ciepłe światło.

Pałac Bursztynowy Włocławek- fotograf ślubny Olsztyn

Reportaż rozpoczęliśmy od fotografii i filmowania z drona. Pałac Bursztynowy z każdej strony się prezentuje pięknie, więc zajęło to trochę czasu. Wybraliśmy się też na spacer dookoła i podziwialiśmy pałacowe ogrody. Potem nadszedł czas na przygotowania ślubne. Jako fotograf ślubny i kamerzysta uwielbiamy ten moment, bo to czas kiedy możemy się bliżej zapoznać z parą młodą, porobić zdjęcia dodatków ślubnych i zrobić piękne portrety Pannie Młodej i Panu Młodemu. Po przygotowaniach przyszedł czas na first look, który odbył się pod pałacem. Co to były za piękne spojrzenia! Wzruszam się jak widzę takich zakochańców.

Ślub plenerowy i wesele w pałacu

Para młoda zdecydowała się na ślub plenerowy. Uwielbiamy być na łonie przyrody, więc to było coś cudownego i wspaniałe doświadczenie. Pechowo (chociaż to na pewno na szczęście!) tuż przed początkiem uroczystości zaczął padać lekki deszcz. Pozdrowienia dla dobrego człowieka, który trzymał parasolkę nad naszymi kamerami i uratował pamiątkę! Dziękujemy też Darii i Kornelowi, którzy mimo wszystko się szeroko uśmiechali! Za to Was uwielbiam! Szczęśliwie na przysiędze już nie padało i dalej było już coraz piękniej! Życzenia od gości również były w plenerze, przy pałacu, dzięki czemu goście mieli dobre nastroje i było dużo radości, uśmiechów.

Fotografia ślubna i filmowanie Olsztyn- czas na wesele!

Obrączki na palcach, no to czas na zabawę! Para młoda zaczęła cudownym pierwszym tańcem. Ah nie, zaraz, zaraz! Najpierw było mega wejście na salę! Kornel wniósł Darię na rękach i obracał ją w szalonym tempie! Czad! Pierwszy taniec również był piękny, super choreografia i super wykonanie. Był też ciężki dym, który kochamy! A potem się zaczął ogień na parkiecie. Skoro młodzi tak dobrze wystartowali, to gościom też udzielił się nastrój do dobrej zabawy. Jak to na weselach bywa czas szybko leci, nawet w pracy. Po 1 musieliśmy opuścić Pałac Bursztynowy i wracać do Olsztyna. Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy być świadkami tych wszystkich pięknych chwil i złapać wszystko na zdjęciach i filmie.

A już niedługo… widzimy się z Darią i Kornelem ponownie. Tym razem w Budapeszcie na sesji ślubnej! Ale będzie wspaniale!