Co to był za dzień! Od samego początku cudowny! Z Patrycją i Łukaszem poznaliśmy się już wcześniej, na sesji narzeczeńskiej, więc od razu atmosfera była luźna i wesoła. Prognoza pogody na ten dzień nie wyglądała najlepiej, ale nikt się tym nie przejmował. Przynajmniej nie dało się tego odczuć. Udało nam się sfotografować ekstra przygotowania- pełne uśmiechu i pozytywnych emocji. Pannie Młodej zrobiliśmy zdjęcia w ogrodzie. Brak słońca wręcz pomógł w klimatycznych ujęciach. A kiedy przyjechał Pan Młody, to zorganizowaliśmy first looka. Jeden z najbardziej romantycznych chwil w dniu ślubu w takich okolicznościach to coś wspaniałego.

Fotografia ślubna i filmowanie Olsztyn

Ślub odbył się w Olsztynie, w Kortowie. Gdy Państwo Młodzi podjechali pod kościół, ich goście już na nich czekali. Do ołtarza Patrycja szła ze swoim tatą. Wyszło pięknie. Tak samo jak i cała uroczystość. Cudownie się fotografuje emocje, dlatego super, kiedy nasze pary są w tym dniu szczęśliwe! Wyjście z kościoła udało się Wojtkowi nagrać z drona. Udało się także zrobić zdjęcie grupowe. Zaraz później zaczęło padać, więc zdążyliśmy idealnie.

Między Deskami- piękna sala na wesele w okolicy Olsztyna

Na salę dojechaliśmy niestety w deszczu. Ale wiecie co? Kompletnie to nie zepsuło ani ujęć, ani humoru naszej pary i gości. Z resztą zobaczycie sami, ile klimatycznych fotografii udało się wykonać. Można by wręcz powiedzieć, że deszcz dodał atrakcyjności do reportażu ślubnego. Goście biegnący z samochodu na salę, wodzirej wyglądający w poszukiwaniu pary młodej… Lubię takie ujęcia. :)

Wesele w Między Deskami, Tomaszkowo

Przejdźmy do imprezy. Wesele to jedno wielkie WOW. No wszystko wyszło ekstra! Gości nie było dużo, bo Między Deskami nie jest dużą salą, ale za to jakich gości! Naprawdę mega pozytywni ludzie, bardzo, bardzo fajni! Na parkiecie zrobili prawdziwy ogień. Nawet poza parkietem było gorąco! Mnóstwo uśmiechu, radości, po prostu samych dobrych emocji, gdzie się nie obejrzałam. Życzcie nam samych takich par i takich gości, to fotografowanie  i filmowanie ślubów nigdy w życiu nam się nie znudzi.

Między Deskami to jedno z piękniejszych miejsc na organizację ślubu i wesela. Bardzo polecamy, bo sala oraz jej otoczenie jest naprawdę wspaniałe. Szkoda, że nie udała nam się krótka sesja przy zachodzie słońca z powodu deszczu, ale nadrobiliśmy zdjęciami nocnymi. Coraz bardziej uwielbiam takie późne sesje. Klimat jest wtedy nieziemski. Polecamy także zimne ognie. Ostatnio to bardzo popularna atrakcja na weselu. Goście się wtedy świetnie bawią, a do tego wychodzą piękne zdjęcia. Drugą z fajniejszych atrakcji jest taniec ze świecami. To chwila dla mnie na zrobienie kilku romantycznych zdjęć i krótki odpoczynek dla pary od tanecznej, szybkiej muzyki.

Sesja plenerowa- fotograf ślubny Olsztyn

Na zakończenie pokazujemy kilka kadrów z sesji ślubnej w dniu innym niż ślub. Tym razem mieliśmy szczęście i wyszło nam na chwilę piękne słońce. Ta chwila wystarczyła do zrobienia nam mnóstwa świetnych kadrów. :)

 

Sala weselna- Restauracja Między Deskami

Suknia ślubna: Lalila

MakeUp: Makeupownia Marzena Tarasiewicz

Fryzura: Salon Fryzur Karolina Leleniewska

Dj: Wodzireje.pl

Zdjęcia i film: Senetra fotografia i filmowanie