Przedstawiamy Wam naszą najnowszą sesję ślubną. Jeśli nas już znacie, to wiecie, że uwielbiamy to, czym się zajmujemy i nie wyobrażamy sobie mieć innej pracy. Czas spędzany w domu staramy się wykorzystać jak najlepiej i tworzyć coś kreatywnego, ciekawego. Mamy nadzieję, że już niedługo uspokoi się ten paskudny wirus i się spotkamy na jakiejś sesji. Jak widzicie- my się już nie możemy doczekać.

Sesja ślubna w Sims 4

Para Młoda zdecydowała się na sesję nad stawem w cudownej Oazie. Od samego początku była uśmiechnięta i wypełniona pozytywną energią. Chyba jeszcze nie opadły im emocje po ślubie. Dzięki temu zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, jakby mnie i Wojtka w ogóle z nimi nie było. Państwo młodzi poprosili nas o ujęcia z drona, a my spełniliśmy ich prośbę i zrobiliśmy im z powietrza klimatyczne fotki wśród palm. Musicie przyznać, że zdjęcia z ziemi też wyszły super. Mieliśmy dużo szczęścia, bo co jakiś czas przelatywały obok nas piękne, niebieskie motyle. Było bardzo sympatycznie i wszyscy bawiliśmy się świetnie.

sesja ślubna w Sims 4 sesja ślubna w Sims 4 sesja ślubna w Sims 4 sesja ślubna w Sims 4 sesja ślubna w Sims 4 sesja ślubna w Sims 4 sesja ślubna w Sims 4 sesja ślubna w Sims 4 sesja ślubna w Sims 4 sesja ślubna w Sims 4 fotograf ślubny na kwarantannie fotograf ślubny na kwarantannie fotograf ślubny na kwarantannie fotograf ślubny na kwarantannie fotograf ślubny na kwarantannie fotograf ślubny na kwarantannie fotograf ślubny na kwarantannie fotografia ślubna Sims 4 fotografia ślubna Sims 4 fotografia ślubna Sims 4 fotografia ślubna Sims 4 fotografia ślubna Sims 4 fotografia ślubna Sims 4 fotografia ślubna Sims 4 fotografia ślubna Sims 4 fotografia ślubna Sims 4 fotografia ślubna Sims 4 fotografia ślubna Sims 4