Folwark Karczemka to miejsce, którego wcześniej nie znaliśmy. Zabrała nas tu nasza para młoda i się zakochaliśmy. Na pewno zrobimy tu jeszcze niejedną sesję ślubną.

Fotograf ślubny Olsztyn- Folwark Karczemka

Nasza para młoda też była cudowna i zrobiliśmy wspólnie mnóstwo pięknych, romantycznych kadrów. Zaczęliśmy sesję ślubną od uroczej, zielonej alejki, w której łapaliśmy pierwsze promienie słońca.  Później przeszliśmy do małego „parku”. Byliśmy zachwyceni tym, jak zadbane jest całe otoczenie. Prawie na każdym kroku chcieliśmy się zatrzymać i zrobić zdjęcie ślubne. Na terenie Folwark Karczemka jest też domek z niebieskimi drzwiami- bardzo sielankowy klimat. Nie mogło nam też zabraknąć kadrów przy kwitnących drzewach.

Kanał Elbląski- fotografia ślubna i filmowanie Olsztyn

Folwark Karczemka położony jest nad Kanałem Elbląskim. Kanał wygląda w tym miejscu jak jezioro. Jako fotograf ślubny i kamerzysta uwielbiamy robić sesje ślubne na łonie natury, a takie dzikie „jezioro” jest super do zdjęć i ujęć do filmu. W takich cudnych warunkach para młoda czuje się swobodnie i kadry wychodzą wtedy piękne i naturalne. Tak też było tym razem.

Zdjęcia z drona na łódce

Na zakończenie sesji, kiedy zachodzące słońce było w idealnym położeniu, Magda i Kuba ozdobili łódkę kwiatami i wypłynęli na jezioro. Mega klimat! Marzyłam o takich ujęciach w naszym portfolio i w końcu się udało. Dziękujemy!