Przedstawiona niżej sesja ciążowa z Izą była dosyć spontaniczna :) Dlatego nie są to zdjęcia ze specjalnie dobranym strojem czy profesjonalnym makijażem. W związku z tym, że pozostał tylko tydzień do terminu porodu, postawiłyśmy na naturalność. I chyba prawdą jest, że piękno tkwi w prostocie, bo ze zdjęć jestem bardzo zadowolona.

Co ciekawe Iza urodziła 3 dni po naszej sesji i jest już szczęśliwą mamą :) Mam nadzieję, że zdjęcia będą dla niej i jej dziecka wspaniałą pamiątką na wiele, wiele lat.

zdjecia ciazowe w plenerze fotograf ciaza olsztyn naturalna fotografia ciazowa mazury naturalna fotografia ciazowa plenerowa sesja ciazowa olsztyn naturalna fotografia ciazowa i kobieca zdjecia ciazowe w plenerze plenerowa sesja ciazowa olsztyn fotograf ciaza olsztyn fotograf sesja ciazowa olsztyn najlepszy fotograf ciazowy olsztyn zdjecia ciazowe w plenerze fotograf ciaza olsztyn zdjecia ciazowe w plenerze naturalna fotografia ciazowa warmia plenerowa sesja ciazowa olsztyn sesja ciazowa w studio olsztyn klimatyczna sesja ciazowa olsztyn sesja ciazowa w studio olsztyn