Od czasu pierwszej wiadomości od Alicji i Michała wiedziałam, że ich ślub będzie niezwykły. Rzadko kiedy Para Młoda pisze mi tyle o sobie podczas pierwszego kontaktu.  Na wstępie zachwyciła mnie ich otwartość. Do tego, to co napisali na temat swojego wyobrażenia na temat zdjęć, idealnie zgrywa się z moim stylem i gustem.

Było mi bardzo miło, kiedy zdecydowali się, abym to ja została ich fotografką ślubną. Fotografowanie ich to była prawdziwa przyjemność. Gdy przyjechałam na miejsce i poczułam tą atmosferę, cały mój stres zniknął. W związku, że Państwo Młodzi nie lubią zdjęć sztucznych i pozowanych, miałam totalną swobodę, co do wykonywania reportażu. Obserwowałam jak przyjeżdżają kolejni goście i rozpakowują się w domkach nad jeziorem, z zazdrością patrzyłam jak Pan Młody z rodziną i przyjaciółmi wskakuje do jeziora…

Przygotowania i ceremonia zaślubin odbyły się na Mazurach nad jeziorem. Wszystko odbyło się w stylu rustykalnym. Nie zabrakło elementów drewna i natury. Suknia ślubna Alicji była prosta, ale cudownie do niej pasowała. Wyglądała pięknie. Tak samo Michał postanowił ubrać nietypowy garnitur w kolorze zielonym. Barwy były niestandardowe, ale idealnie dobrane. Nie można też wspomnieć o innych dekoracjach, które również oddają rustykalny klimat. Są to przede wszystkim polne kwiaty. Taką ozdobę zobaczyć można było na drewnianych ławkach w czasie ślubu oraz w postaci wianka na głowie Panny Młodej.

Wesele też było wspaniałe. Nie było chwili, kiedy parkiet był pusty. Nie zabrakło miłych niespodzianek i niecodziennych atrakcji. Wszyscy się bez przerwy uśmiechali, a zwłaszcza Alicja i Michał. Z resztą zobaczcie sami :)

fotograf ślubny Olsztyn fotografia ślubna Warszawa pakiet fotograf kamerzysta Olsztyn wesele rustykalne nad jeziorem fotograf ślubny Olsztyn fotografia i filmowanie ślubne Gdańsk pakiet foto video Olsztyn fotografia ślubna Warszawa pakiet foto video Mazury fotografia i filmowanie ślubne Gdańsk fotografia ślubna Elbląg fotograf wesele rustykalne Warmia i Mazury pakiet fotografia filmowanie Warszawa fotograf i kamerzysta Warszawa foto video ślub Ostrołęka ślub i wesele rustykalne na Mazurach naturalna fotografia ślubna Warmia i Mazury fotograf warmińsko mazurskie fotografia i filmowanie ślubne Gdańsk fotografia i filmowanie ślubne Gdańsk fotografia ślubna Warszawa fotograf ślubny Olsztyn ślub i wesele rustykalne na Mazurachślub i wesele rustykalne na Mazurach fotograf ślubny Olsztyn fotografia ślubna Elbląg fotograf wesele rustykalne Warmia i Mazury pakiet fotografia filmowanie Warszawa ślub plenerowy na Mazurach nad jeziorem fotograf ślubny Olsztyn fotografia ślubna Warszawa ślub rustykalny fotograf Warszawa najlepszy pakiet fotograf i kamerzysta Olsztyn fotograf wesele rustykalne Warmia i Mazury ślub i wesele w plenerze Olsztyn fotografia i filmowanie ślubne Gdańsk fotograf wesele rustykalne Warmia i Mazury ślub i wesele rustykalne na Mazurach fotografia i filmowanie ślubne Gdańsk pakiet fotografia filmowanie Warszawa fotografia ślubna Warszawa fotograf ślubny Olsztyn fotografia i filmowanie ślubne Gdańsk fotografia ślubna Elbląg fotografia ślubna Warszawa fotograf ślubny Olsztynfotografia ślubna Warszawa ślub i wesele rustykalne na Mazurach fotografia ślubna Mazury ślub i wesele rustykalne na Mazurach fotograf wesele Olsztyn fotograf i kamerzysta wesele rustykalne fotografia i filmowanie ślubne Gdańsk fotografia i filmowanie Warszawa fotograf wesele Olsztyn fotografia ślubna Warszawa fotografia i filmowanie ślubne Gdańsk fotograf ślubny Olsztyn fotograf wesele Olsztyn fotograf wesele rustykalne Warmia i Mazury fotograf ślubny Olsztyn fotograf wesele Olsztyn fotograf ślubny Olsztyn fotografia i filmowanie ślubne Gdańsk fotograf wesele Olsztyn ślub i wesele rustykalne na Mazurach ślub i wesele rustykalne na Mazurach fotografia i filmowanie ślubne Gdańsk zdjęcia ślubne Olsztyn reportaż ślubny Warszawa wideo ślubne Olsztyn fotografia i filmowanie ślubne Gdańsk fotograf Olsztyn ślub i wesele rustykalne na Mazurach fotograf ślubny Olsztyn pakiet fotografia filmowanie Warszawa fotograf wesele Olsztyn fotograf ślubny Olsztyn ślub i wesele rustykalne na Mazurach fotograf ślubny Olsztyn wesele rustykalne fotografia wesele w stylu rustykalnym na Mazurach fotografia ślubna Warszawa pakiet fotografia filmowanie Warszawa fotograf ślubny Olsztyn fotografia i filmowanie ślubne Gdańsk ślub i wesele rustykalne na Mazurach fotograf wesele Olsztyn