Fotografia okolicznościowa to obok fotografii ślubnej coś, co naprawdę lubię. Nieważne, czy zapraszacie mnie do Warszawy, Gdańska czy do Olsztyna. Zawsze chętnie uczestniczę w takich wydarzeniach jak komunia święta. Cieszę się jeszcze bardziej, kiedy uroczystość odbywa się w pięknych okolicznościach przyrody. Wtedy mam szansę zrobić naprawdę ciekawe zdjęcia.

Komunia święta nad jeziorem

Pani Monika zaprosiła mnie na komunię swojej córki Natalki do Restauracji Kortowskiej w Olsztynie. Znajduje się ona tuż nad jeziorem. Wystarczyło wyjrzeć przez okno lub wyjść na taras, aby nacieszyć się pięknymi widokami. Kocham rejony Warmii i Mazur.

Cała uroczystość przebiegła we wspaniałej atmosferze. Pani Monika i wszyscy goście byli bardzo mili. Czułam się bardzo swobodnie, za co jestem bardzo wdzięczna. To samo tyczy się drugiej strony. Goście również czuli się dobrze, dzięki czemu udało mi się zrobić naturalne zdjęcia i reportaż wyszedł świetnie.

Sesja komunijna w lesie i nad jeziorem

Po obiedzie poszłyśmy z Natalką na krótką sesję zdjęciową. Po drodze zrobiłyśmy mały bukiecik z paproci jako dodatek do zdjęć. Natalka powiedziała, że nie myślała jeszcze o karierze modelki, ale być może po naszej sesji zmieniła zdanie. Wyszła na fotografiach bardzo naturalnie i dokładnie tak, jak chciałam. Super z niej dziewczyna i mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy.

restauracja kortowska olsztyn reportaż komunii świętej fotograf olsztyn fotografia i filmowanie Warszawa sesja komunijna warmia i mazury reportaz komunii fotograf gdańsk fotograf komunia olsztyn fotograf warszawa fotograf na komunię mazury najlepsza fotografia rodzinna fotografia olsztyn sesja po komunii fotografia zdjęcia komunijne Gdańsk najlepsza fotografia rodzinna komunia święta fotografia olsztyn fotografia rodzinna warmia i mazury fotografia okolicznościowa olsztyn fotografia rodzinna mazury sesja komunijna w lesie Olsztyn fotograf sesja komunijna olsztyn fotografia okolicznościowa- komunia sesja nad jeziorem Kortowskim Olsztyn fotografia okolicznościowa Olsztyn sesja zdjęciowa komunia Olsztyn fotograf na komunię świętą Warszawa warmia i mazury komunia nad jeziorem komunia święta nad jeziorem