Z rodzicami Madzi poznałam się już wcześniej. Pewnego dnia w okolicy Świąt Bożego Narodzenia przyszła do mnie wesoła i sympatyczna rodzinka na sesję świąteczną. Bardzo podobały im się zdjęcia, dlatego chyba mogę nazwać się ich osobistym, rodzinnym fotografem. :)

Chrzest święty- przygotowania

Chrzest Madzi odbył się w Wielkanoc- piękny i rodzinny dzień na takie uroczystości. Zaczęliśmy reportaż chrztu od przygotowań. Mam szczęście do mam chrzestnych. Mam tu na myśli to, że zawsze są idealnie wybrane do swojej roli. Widać, że również kochają dziecko i są z nim związane. Tak było i tym razem.  Ubieranie wyszło idealnie. Nawet Madzia była zadowolona, zwłaszcza wtedy, gdy była już gotowa do wyjścia. Pięknie się uśmiechała, aparat cykał zdjęcia non stop, a później musiałam się zastanawiać, który uśmiech jest ładniejszy. Oczywiście nadal tego nie wiem.

Chrzest święty w kościele

Po przygotowaniach pojechaliśmy do kościoła w Olsztynie. Tutaj też nie obyło się bez emocji i wzruszeń. Zawsze miło patrzy się na zakochanych w swoich dzieciach rodziców. Madzia była bardzo grzeczna podczas polewania główki. Smacznie sobie spała. Później się rozbudziła, ale dzielnie dała radę zapozować do zdjęć rodzinnych pod kościołem.

reportaż chrztu świętego fotografia fotografia chrztu Olsztyn fotograf na chrzest Olsztyn fotograf chrzest najlepszy fotograf na chrzest chrzest przygotowania fotograf chrzest Warszawa chrzest święty reportaż reportaż chrztu Olsztyn fotografia chrztu Gdańsk fotografia okolicznościowa Olsztyn chrzest święty fotograf Olsztynfotografia chrztu Mazury przygotowania do chrztu fotograf fotografia chrztu Olsztyn fotografia rodzinna Olsztyn najlepsza fotografia rodzinna Olsztyn fotograf na chrzest Mazury reportaż chrztu Warszawa uroczystość chrztu- przygotowania fotograf na chrzest Gdańsk chrzest święty przygotowaniaGdańsk fotografia rodzinna fotograf rodzinna i okolicznościowa chrzest święty w Olsztynie fotograf chrzest święty reportaż w kościele Olsztyn Gdańsk fotografia okolicznościowa fotografia chrztu Warszawa chrzest zdjęcia w kościele chrzest święty w kościele Olsztynnajlepszy fotograf na chrzest Olsztyn chrzciny fotograf Olsztyn Warszawa fotografia chrztu chrzest fotograf Olsztyn reportaż chrztu w kościele Olsztyn chrzest fotograf Gdańsk Warszawa fotograf na chrzest fotografia rodzinna chrzest Olsztynfotografia chrztu Olsztyn fotografia chrztu gdańsk fotografia okolicznościowa- chrzest w Olsztynie fotograf Olsztyn

Na reportaż chrztu z chęcią dojadę w okolice Warszawy, Gdańska, Elbląga, Olsztyna oraz całego regionu Warmii i Mazur. Zapraszam.